Ініціатора вчорашнього молитовного стояння під Радою внесли до бази "Миротворця"

Ініціатора вчорашнього молитовного стояння під Радою внесли до бази "Миротворця" - фото 1
Ініціатора так званого руху УПЦ МП “Миряни” Василя Макаровського, який зокрема закликав до “молитовного стояння” біля Верховної Ради, внесли до бази центру “Миротворець” – за участь в актах гуманітарної агресії проти України.

Про це повідомляє Релігійна правда.

На сайті зазначено, що Макаровський брав участь в антиукраїнських пропагандистських заходах, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичного життя, причетний до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі.

Також за інформацією “Миротворця”, Макаровський – противник незалежності українського православ’я від підконтрольної країні-агресору РПЦ.

Центр “Миротворець” закликає правоохоронні органи розглядати цю публікацію на сайті як заяву про вчинення громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Ініціатора вчорашнього молитовного стояння під Радою внесли до бази 'Миротворця' - фото 74120

 

Нагадаємо, представники Моспатріархату провели 15 червня “молитовне стояння” біля Верховної Ради. Вони протестували проти перейменування та візиту Патріарха Варфоломія. Як йдеться на сайті УПЦ МП, віряни передали народним депутатам і президенту звернення з двома законопроектами для скасування законів, які, на їхню думку, обмежують їхні права.

На вчорашнє молитовне стояння Моспатріархату відреагував Володимир Зеленський, заявивши, що мітинг під Радою влаштували "бабулі і діти в жовтих кепочках ОПЗЖ".

Ініціатора вчорашнього молитовного стояння під Радою внесли до бази 'Миротворця' - фото 74121