• Головна
  • Новини
  • Instagram заблокував в Україні любителя Московського Патріархату Ломаченка...

Instagram заблокував в Україні любителя Московського Патріархату Ломаченка

30 січня, 09:29
Instagram заблокував в Україні любителя Московського Патріархату Ломаченка - фото 1
Соціальна мережа Instagram частково заблокувала сторінку колишнього чемпіона світу у трьох вагових категоріях Василя Ломаченка.

Про це повідомляє Радіо Трек.

Зокрема, користувачі з України наразі бачать напис: На жаль, ця сторінка недоступна. Посилання, за яким ви перейшли, можливо, пошкоджене або сторінку видалено.

Крім того, доступ до профілю українського боксера обмежений й у багатьох європейських країнах.

Це говорить про те, що сам Instagram запровадив обмеження на сторінку Василя Ломаченка, як це масово сталося з росіянами після початку повномасштабного вторгнення їхньої країни в Україну. Офіційно у компанії цього ніяк не коментували.

Нагадаємо, колишній чемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко потрапив у новий скандал. Дворазовий олімпійський чемпіон знову опублікував відео з проросійськими попами.

Ломаченко у своїх соцмережах опублікував звернення архиєрея Української Православної Церкви Московського Патріархату митрополита Лонгіна. У зверненні митрополит звинувачує Україну, мовляв, та почала війну проти Бога, проти Церкви та проти українського народу.

Ломаченко у підписі під відео додав, що в українців з'явилася можливість показати, наскільки всі вірні Богу.

"Як кажуть, друзі пізнаються в біді, так і сьогодні, справжній православний проявить себе саме в найважчу хвилину для нашої церкви. Нам сьогодні дано чудову нагоду довести, чи гідні ми вічного життя в Царстві Божому!" – відзначив боксер.