Інститут Дітріха Бонгоффера закликає виключити РПЦ із Всесвітньої Ради Церков

Інститут Дітріха Бонгоффера закликає виключити РПЦ із Всесвітньої Ради Церков - фото 1
Президент та засновник Інституту Дітріха Бонгоффера преподобний Роб Шенк приєднався до світових церковних лідерів, закликаючи до виключення Кирила та Московського Патріархату із Всесвітньої Ради Церков.

Про це повідомляє BAZNICA.INFO.

На сайті Інституту опубліковано заклик, в якому сказано: Протягом останніх трьох тижнів ми спостерігали за манією величі Володимира Путіна, котрий намагається розширити свою репресивну імперію шляхом вторгнення в одну з найновіших демократичних країн світу — Україну. Його жертвами в основному стають беззбройні громадяни, що не беруть участь у бойових діях, включаючи дітей і старих.

Патріарх Кирил, перший серед рівних на чолі Російської Православної Церкви, вважає себе служителем Ісуса Христа, який говорить від імені Бога та Церкви. Для Путіна присутність Кирила є не просто підтримкою – вона благословляє його як божественна санкція. Патріарх назвав лідерство Путіна "дивом Божим" і охрестив його злісний хрестовий похід насильства.

Кирил засуджує сучасну Україну як інструмент занепадницького європейського секуляризму, називаючи путінську війну наслідком того, що Україна прийняла гей-паради. Крім того, поневолення православних віруючих, що відкололися від України, і великої кількості протестантів у країні, включаючи багатьох євангелістів, зміцнює уявлення Кирила про те, що його Церква є матір'ю для всіх християн, і вони зобов'язані йому коритися.

Текст Петиції

Патріарх Кирил, голова Російської Православної Церкви (РПЦ), вступив у змову з Володимиром Путіним, щоб заподіяти невимовні страждання Україні та її народу. Видаючи невиправдане насильство Росії за війну культур, Патріарх Кирил перетворив військову кампанію Путіна на релігійну війну.

Кирил має бути притягнутий до відповідальності за своє жорстоке та антихристиянське порушення прав людини.

Одним із способів притягнення до відповідальності є прийняття Всесвітньою Радою Церков заходів проти Московського Патріархату. Подібно до того, як багато світових урядів, ділових кіл і навіть спортивних команд забороняють участь росіян, Церква повинна заборонити Кирилу та його посібникам використовувати християнство як прикриття для масових вбивств.