Ірпінь відвідала делегація Конференції єпископату Німеччини

Ірпінь відвідала делегація Конференції єпископату Німеччини - фото 1
Ірпінь відвідала делегація Конференції єпископату Німеччини на чолі з єпископом Ауґсбурґа Бертрамом Йоганнесом Майєром.

Про це повідомила секретар Ірпінської міської ради Анжела Макеєва на своїй сторінці у Facebook, інформує "Ірпінський вісник".

«До Ірпеня прибула делегація Конференції єпископату Німеччини на чолі з єпископом Бертрамом Меєр – голова Відділу Зовнішніх Церковних Відносин Німецької Єпископської конференції. Єпископ Майєр прибув, щоб відвідати нашу Церкву, яка також постраждала від рук окупантів та побачити на власні очі, що для росії немає нічого святого. Я дуже вдячна за цей візит солідарності та за Вашу підтримку», – зазначила Макеєва.

Додамо, 28 березня стало відомо про звільнення від рашистів Ірпеня. Мер Ірпеня Олександр Макрушин повідомив, що в місті за попередніми даними загинули до 300 цивільних та до 50 військових.

"Я розкажу, може комусь не сподобається, але це правда. Танками вони наших українців, які були вбиті, роздавлювали, просто закатували в асфальт. На це було страшно дивитися… На жаль, 16 хлопців з нашої тероборони загинули, 29 в лікарні. Якщо із ЗСУ, то до 50 людей загинули і приблизно 100 поранених", - сказав мер під час одного з брифінгів.

Він розповів, що наразі немає точної кількості загиблих мирних жителів та розповів, що коли були потужні бої, людей ховали просто у дворах та в парках. Маркушин вважає, що цивільних загинули до 300 людей.