Архиєпископ Лукки з Італії вшанував полеглих українських Героїв на Марсовому полі у Львові

Архиєпископ Лукки з Італії вшанував полеглих українських Героїв на Марсовому полі у Львові - фото 1
Митрополит Львівський УГКЦ Ігор прийняв з братнім візитом архиєпископа Лукки Пауло Джульєтті, що в Італії.

Архиєпископ Пауло прибув із коротким візитом до України, щоб особисто ознайомитись із ситуацією у нашій державі, почути проблеми і виклики, які принесла російська агресія на нашу землю, повідомляє сайт Львівської архиєпархії УГКЦ.

Митрополит Ігор представив загальну картину, в якій перебуває наша держава. Окремо зупинився на тому, як УГКЦ включається у волонтерський рух, проекти і різноманітну мережу підтримки і допомоги внутрішньопереселеним особам, пораненим, надання фізичної і моральної допомоги усім постраждалим від війни, особливо військовослужбовцям.

Архиєпископ Пауло поцікавився, як на виклик війни реагує Московський Патріархат в Україні. Він з болем констатував, що це є геноцидальна війна, яка триває в центрі Європи. Архиєпископ Лукки високо оцінив великий вклад у справедливий мир УГКЦ та її душпастирську опіку над всіма жертвами і зраненими від російської агресії, а також про потужну присутність УГКЦ в Італії, зокрема в Архиєпархії, правлячим Архиереєм якої є.

Митрополит Львівський Ігор та Архиєпископ Лукки Пауло обмінялись вдячністю за спільну братню зустріч та за можливість зустрітися. Також Архиєпископ Пауло зазначив, що це є його перший візит в Україну, за який він безмежно вдячний Господу.

Відтак, Архиєпископ відправився на Маросове поле, щоб помолитись і віддати шану українським захисникам і захисницям, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої Батьківщини.