Івано-Франківщина у червоній зоні: Митрополит УГКЦ просить вірних ретельно дотримуватись карантину

25 лютого, 12:26
Суспільство
Івано-Франківщина у червоній зоні: Митрополит УГКЦ просить вірних ретельно дотримуватись карантину - фото 1
Зважаючи на різке збільшення випадків інфікування коронавірусом у мешканців Прикарпаття, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин опублікував чергове звернення до духовенства та вірних Івано-Франківської архиєпархії щодо ретельного дотримування карантинних вимог.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Митрополит Володимир закликав священнослужителів постійно пригадувати вірним про заходи безпеки у храмах, громадських місцях, у закладах торгівлі, в громадському транспорті та в інших місцях скупчення людей.

«Просимо парохів, адміністраторів та парафіяльні ради продовжувати підтримувати чистоту та безпеку, провітрювати та дезінфікувати храми, а також подбати, щоб на вході до храму знаходились антисептики для рук і медичні маски для тих вірних, хто їх не має», - каже Владика у своєму зверненні.

Він також наголосив на необхідності дотримуватись соціальної дистанції, часто мити руки та перебувати в медичних масках, щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я ближніх.

На завершення свого звернення, митрополит Володимир закликав вірних молитися до Всемогутнього Господа за припинення пандемії, за здоров’я хворих та за всіх медичних працівників.