Ізраїль закликав своїх громадян не їхати до Умані та негайно залишити Україну

Ізраїль закликав своїх громадян не їхати до Умані та негайно залишити Україну - фото 1
Міністерство закордонних справ Ізраїлю закликало своїх громадян не відвідувати Україну, зокрема Умань, а тим, хто зараз перебуває в країні, пропонується "негайно залишити" територію.

Повідомлення опубліковане у Facebook посольства Ізраїлю в Україні, повідомляє LIGA.net.

"У зв'язку з війною та бойовими діями між російськими військами та українськими військами Міністерство закордонних справ закликає громадян Ізраїлю уникати відвідування території України, включно з містом Умань та околиці", – сказано в повідомленні.

Громадян Ізраїлю, які зараз перебувають в Україні, закликають "негайно покинути кордони країни".

У посольстві пояснили, що ситуація з безпекою, загроза бомбардувань з повітря або ракетних обстрілів, зокрема в центрі та на заході країни, є реальною та безпосередньою небезпекою для життя.

Також у посольстві нагадали, що з 24 лютого в Україні введений воєнний стан, що передбачає обмеження свободи пересування, введення комендантської години, дотримання заходів безпеки та охорони правопорядку, включно з можливими перевірками, арештами та депортацією.

Посольство Ізраїлю у ці дні не має постійної присутності в Україні, тому не може надавати консульських послуг своїм громадянам.

Цього року Україна через війну не зможе прийняти паломників з Ізраїлю, які у вересні приїжджають до Умані на святкування єврейського Нового року – Рош га-Шана. Про це повідомляє посольство України в Ізраїлі.