Кадиров назвав Папу Римського "жертвою пропаганди"

Кадиров назвав Папу Римського "жертвою пропаганди" - фото 1
Голова Чечні Рамзан Кадиров назвав Папу Римського Франциска "жертвою пропаганди".

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Так чеченський диктатор прокоментував інтерв'ю понтифіка американським ЗМІ, у яких той нібито назвав чеченців і бурятів "найжорстокішою частиною військ РФ" в Україні. Кадиров вважає, що Папа Франциск так висловився виключно тому, що "став жертвою пропаганди та наполегливості іноземних ЗМІ".

Нагадаємо, що представниця МЗС Російської Федерації Марія Захарова заявила, що висловлювання Папи Римського Франциска про злочини військовослужбовців РФ в Україні є «перекрученням істини».

Передісторія

В інтерв'ю єзуїтському журналу «Америка» Папа Франциск на прохання америнського журналіста пояснив, чому він іноді обтічно говорить про Путіна, Росію та її агресію проти України.

«Коли я говорю про Україну, то говорю про народ-мученик, мученицький народ. Якщо існує мученицький народ, то є той, хто його мучить. Коли я говорю про Україну, я говорю про жорстокість, тому що маю багато інформації про жорстокість військ, які вторгаються. Загалом, найжорстокішими є, мабуть, ті, хто з Росії, але не належить до російської традиції, наприклад, чеченці, буряти і так далі. Безумовно, той, хто нападає, – це російська держава. Це цілком зрозуміло. Іноді я намагаюся не конкретизувати, щоб не образити, а радше засудити в загальному, хоча добре відомо, кого я засуджую. Не обов’язково вказувати ім’я та прізвище", - зазначив понтифік.