Кадиров вчергове заявив, що в Україні "захищає Коран і пророка Мухаммеда"

Кадиров вчергове заявив, що в Україні "захищає Коран і пророка Мухаммеда" - фото 1
Глава Чечні Рамзан Кадиров видав, що ціллю так званої російської спецоперації в Україні нібито є боротьба із "сатаністами" та "шайтанами". Він закликав усіх мусульман брати участь у війні проти нашої країни, нібито щоб захистити Коран та пророка Мухаммеда.

Це передають Патріоти України

Про це Кадиров заявив у відеозверненні, яке оприлюднив у соцмережах. "Неможливо обдурити вірян іноземними "цінностями", коли на вулицях Заходу спалюють Коран, а на прилавках продають газети з карикатурами на пророка (Мухаммеда. – Ред.)", – заявив він.

Крім того, Кадиров заявив, що політика Росії насамперед потрібна мусульманам, почуття яких нібито "зачіпають" на Заході. За словами голови Чечні, країна-агресор є для них "найзручнішим місцем", а війна в Україні – це "великий джихад" (боротьба за віру в ісламі), тому всі "мають використати шанс" і взяти участь у російській збройній агресії, хоча, як відомо, у лавах Сил оборони України ворогу протистоїть чимало представників мусульманської віри.

"Той, хто мусульманин, він повинен брати участь у цій війні, я про це заявляю офіційно", – сказав Кадиров. Він цинічно додав, що люди в Україні нібито "марно гинуть за право Заходу проводити райдужні паради на очах дітей, а не за свої національні цінності".