Канада профінансує добудову музею Голодомору-геноциду

25 вересня, 08:51
Україна і світ
Канада профінансує добудову музею Голодомору-геноциду - фото 1
24 вересня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський повідомив, що за підсумками візиту до США та Канади має низку позитивних рішень для України.

Про це Володимир Зеленський написав у Facebook.

Зокрема він зазначив про готовність Оттави профінансувати добудову музею Голодомору-геноциду. Окрім цього, в Оттаві домовилися щодо відновлення Каховської ГЕС та реконструкції Канівської. Також президент відзначив “очевидний інтерес” великих компаній і США, і Канади працювати в Україні.

"На рівні Мінстратегпрому – взаєморозуміння з оборонними компаніями. І є дуже важливе взаєморозуміння на рівні суспільств – на рівні звичайних людей, які справді переживають за Україну та справді бажають нам перемоги, а всім українцям – захисту від російського терору. Коли звичайні люди в Америці кажуть, що моляться за Україну, це справді зворушує і додає сили нашим відносинам", — зауважив Зеленський.

Також він окремо висловив вдячність за готовність уряду Канади виділити фінансування для музею Голодомору-геноциду, для добудови цього музею:

"Символічно, що саме Канада підтримає Україну в захисті історичної пам’яті. Дякую, Канадо!"

Нагадаємо, у середині 2024 року планують завершити будівництво другої черги Національного музею Голодомору-геноциду у Києві. На сьогодні виконано 68% усіх зовнішніх будівельних робіт.