Канадські греко-католики сьогодні проведуть день у пості та молитві

Канадські греко-католики сьогодні проведуть день у пості та молитві - фото 1
Єпископи УГКЦ у Канаді звернулися до вірян з проханням провести 24 лютого - день першої річниці російського нападу та широкомасштабної війни в Україні у молитві, ділах солідарності та пості.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Документ підписали владика Лаврентій Гуцуляк, архиєпископ і митрополит Вінніпезької архиєпархії, апостольський адміністратор Саскатунської єпархії, владика Давид Мотюк, єпарх Едмонтонський та апостольський адміністратор Нью-Вестмінстерської єпархії, владика Браян Байда, єпарх Торонтський, та владика Андрій Рабій, єпископ-помічник Вінніпезької архиєпархії.

У зверненні владики разом з усіма людьми доброї волі всього світу закликають наполегливо протистояти поширенню зла, війні, вбивствам невинних людей, руйнації та знищення народу в Україні.

Також вони звертаються до українців Канади: «Робімо діла милосердя для потребуючих в Україні та тимчасово переселених у Канаді як скромний вияв нашої щирої віри й більшої слави Божої. Ділімся добром, яким Господь нас благословив, часом і талантами, знаючи, що все вернеться сторицею. Даючи дочасне добро тепер, ми отримуємо вічне добро».

Єпископи просять вірних, у дусі солідарності та співчутті з братами і сестрами в Україні, які терплять від браку їжі, води й інших необхідних речей повсякденного життя, «провести сьогоднішній день та усі п’ятниці у пості та стриманні, щоби також пригадати собі наскільки ми є благословенні, живучи в мирі і спокої в Канаді».

«Результат цієї війни дуже важливий і матиме глобальне значення. Нам потрібна лише перемога, яка є дуже реальною, коли спільно докладемо всіх зусиль. Єднаймося, молімся, працюймо над собою та загального добра! Нехай цей Великопосний час буде чудовою нагодою для духовних звершень і поступу до перемоги!» — наголошують єпископи УГКЦ у Канаді.