Канадські санкції проти Кирила у російських дипломатів викликали істерику

10.07.2022, 13:02
Світові
Канадські санкції проти Кирила у російських дипломатів викликали істерику - фото 1
Посольство Російської Федерації у Канаді обіцяє "адекватно відповісти" на санкції, які було запроваджено 8 липня проти російських пропагандистів, керівництва Роскомнагляду та вищого Московського Патріарха Кирила.

Про це йдеться у заяві дипломатичного представництва РФ у Оттаві, передає ТСН.

Запровадження санкцій проти Кирила у дипмісії назвали “блюзнірським актом” і засумнівалися, що в Канаді поважають права всіх конфесій.

“Відповідь Росії на подібне хамство і мракобісся буде адекватною і не змусить на себе довго чекати”, - погрожують у російському посольстві.

Як відомо, крім Патріарха, під санкції Канади потрапили колишній керівник “Яндекса” Тигран Худавердян, керівник Роскомнагляду Андрій Липов та його заступники Володимир Логунов, Олег Терляков, Вадим Суботін та Мілош Вагнер, пропагандист Петро Акопов та Катерина Андрєєва. Також канадська влада ввела обмежувальні заходи проти самого Роскомнагляду та інформаційного агентства Regnum.

Нагадаємо, у червні Велика Британія внесла Кирила до санкційного списку.

Представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель висловив жаль через те, що країни Євросоюзу не змогли узгодити санкції проти Патріарха РПЦ.