Капелан Християнської Служби Порятунку збирає свідчення воїнів про Боже втручання на війні

30 травня, 17:03
Суспільство
Капелан Християнської Служби Порятунку збирає свідчення воїнів про Боже втручання на війні - фото 1
Капелан Християнської Служби Порятунку Сергій Попов на форумі «Капеланське служіння в умовах війни» представив проект «Розкажи про Боже чудо».

Ідея зібрати історії воєнних чудес народилася в нього два місяці тому, передає сайт Християни для України.

Проєкт створено, щоб розповісти про невидимі, але потужні дії Бога в життях людей, які переживають жахи війни. Кожне свідчення – це живий доказ того, що навіть у найтемніші моменти Бог залишається поруч і надає допомогу тим, хто її потребує.

За словами Сергія Попова, засвідчення Божого чуда не вимагає довгих мемуарів. Це може бути коротке свідоцтво у текстовому чи відеоформаті.

Вже сьогодні на сайті опубліковано низку дивовижних історій про Боже втручання. Це приклади порятунку з вогню, виведення з ймовірного оточення, виживання після прямого попадання снарядів, успішний перехід по мінному полю, захист Біблією тіла від уламків снаряда та навіть повернення до життя мертвого солдата. Ці історії зібрані для натхнення і зміцнення віри, щоб читач і глядач прославив Господа за Його захист.

Капелан Сергій Попов переконаний, що поширення свідчень та прославлення Бога за Його чудеса передує іншим чудесам:

«Я вірю, що досить скоро настане день, коли одне Боже чудо, яке побачить вся Україна, яке прочитає кожен українець, і коли кожен скаже: «Слава Богу за Твоє чудо», ось тоді Бог прийде на Україну Своєю силою, прийде Своєю славою, і тоді настане Перемога для України!»

Якщо ви стали свідками Божого дива під час війни, то можете повідомити про свою історію на сайті проекту.