Кардинал Конрад Краєвський оголосив збірку термобілизни для українців

06.12.2022, 09:33
Католики
Кардинал Конрад Краєвський оголосив збірку термобілизни для українців - фото 1
Дикастерія харитативного служіння збирає термобілизну для гуманітарної допомоги українцям, які змушені долати зимові холоди в умовах перебоїв з електро- та теплопостачанням.

Джерело: Vaticannews

У понеділок, 5 грудня 2022 р., коли російські війська здійснили чергову масовану ракетну атаку на інфраструктурні об’єкти в Україні, ватиканська Дикастерія харитативного служіння оголосила спеціальну ініціативу. Оскільки в Україні перебої з електропостачанням і теплом, було вирішено зібрати та якнайшвидше відправити в Україну вантаж із термофутболками.

У листі, який цього дня отримали всі ватиканські працівники за підписом кардинала Конрада Краєвського, Папського розподілювача милостині, нагадується про те, що «український народ сьогодні переживає надзвичайну ситуацію, пов’язану не тільки з війною, але й нестачею електричного струму, газопостачання, як також з дуже суворими зимовими холодами». Тому в контексті наближення Різдва організовується збірка термофутболок, які допомагають зберігати температуру тіла, збираючи чоловічу, жіночу та дитячу білизну.

«Апостольська елемозінерія, – читаємо в повідомленні, – вже розпочала збір; якщо хтось хоче, то може приєднатися до ініціативи, придбавши та принісши або надіславши футболки до цієї Дикастерії протягом місяця».

Нагадаємо, що кардинал Конрад Краєвський вже чотири рази здійснив з доручення Папи Франциска подорожі в Україну, привозячи гуманітарну допомогу. Двічі він приїхав за кермом карет швидкої допомоги, а під час попередньої подорожі – за кермом мікроавтобуса, який передав волонтерам на півдні України.