Кардинал Конрад Краєвський освятить нову церкву у Львові

15.07.2020, 13:47
Католики
Кардинал Конрад Краєвський освятить нову церкву у Львові - фото 1
У Месі 18 липня візьме участь римо та греко-католицьке духовенство, а також представники православної церкви.

Кардинал Конрад Краєвський, що від імені Папи Франциска відповідає за благодійне служіння, освятить храм парафії і сімейного центру св. Івана Павла ІІ, розташованого у південній частині Львова (Сокільники, Стрийська 6)

Освячення відбудеться в суботу 18 липня 2020 року о 15:00. Про це інформує "Щоденний Львів".

Кардинал Конрад відомий як опікун убогих Рима, відвідує вулиці і осередки біженців. Він особисто подбав про сім’ю, якій відімкнули світло через борги. Кардинал Конрад Краєвський був близьким співпрацівником, свідком життя і смерті св. Івана Павла ІІ, супроводжував його під час Літургій.

Римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ відома завдяки організації таких подій, як “Римське Різдво”, вуличних концертів і активізаційних заходів для дітей, зокрема першого літнього християнського табору онлайн. Її настоятель служить людям у в’язниці та інфекційній лікарні.

Центр св. Івана Павла ІІ, серцем якого є храм, розташований біля історичного місця візиту Папи Римського 2001 року, вважає своєю метою продовжувати стиль і навчання Святого.

Служба відбудеться з дотриманням карантинних норм, переважна кількість учасників молитиметься зовні храму. Організатори просять приходити в масках та займати визначені сидячі місця.