Кардинал Конрад Краєвський в Одесі зустрівся з духовенством і вірними УГКЦ

15 вересня, 18:20
Католики
Кардинал Конрад Краєвський в Одесі зустрівся з духовенством і вірними УГКЦ - фото 1
В Одесі папський посланець кардинал Конрад Краєвський, в межах свого візиту до України, 15 вересня зустрівся з владикою Михайлом Бубнієм, екзархом Одеським УГКЦ, духовенством і вірними Одеського екзархату.

Зустріч відбулася у катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозванного УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі владика Михайло Бубній привітав кардинала і подякував йому за візит до Одеси: «Ваша Еміненціє, сердечно вітаємо Вас в Одесі, у нашому катедральному храмі, і через Вас хочемо передати слова щирої вдячності Святішому Отцеві Папі Франциску за його постійну турботу, за молитви і підтримку нашого українського народу, особливо у цей важкий час війни росії проти України. Передайте йому нашу пошану і запевнення в молитві за його здоров’я і духовний провід Вселенської Церкви».

Єпископ УГКЦ в Одесі представив кардиналу гуманітарну ситуацію в Одеському екзархаті, зазначивши, що на початку війни при кожній парафії було засновано гуманітарні центри для допомоги всім потребуючим, а особливо вимушено переселеним особам, які постраждали в наслідок війни.

Відтак про гуманітарну ситуацію на лінії фронту в Миколаївській області розповів о. Тарас Павлюс, військовий капелан і настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці в місті Миколаїв. У своєму слові до присутніх священик сказав, що територія Миколаївщини є у стабільно небезпечному і важкому стані: постійно відбуваються обстріли, великий брак питтєвої води, велика частина інфраструктури знищена.

Кардинал Конрад Краєвський в Одесі зустрівся з духовенством і вірними УГКЦ - фото 99179

За словами священика, відбувається геноцид українського народу, тому що в цій війні гине багато цивільного населення, зокрема літні люди, діти і молодь, які не мають куди і за що виїхати.

На завершення зустрічі пролунала спільна молитва до Пресвятої Богородиці за мир в Україні. Папський посланець уділив апостольське благословення всім присутнім, роздав образки та вервиці від Святішого Отця. Відтак владика Михайло запросив кардинала Конрада Краєвського на приватну зустріч і розмову до єпископської резиденції.