Кардинал Краєвський та Нунцій помолилися Хресну дорогу у розстріляній рашистами Бородянці

15.04.2022, 23:46
Католики
Кардинал Краєвський та Нунцій помолилися Хресну дорогу у розстріляній рашистами Бородянці - фото 1
Разом з Апостольським Нунцієм в Україні кардинал Кондрад Краєвський відвідав Бородянку, де вони помолилися Хресну дорогу. Вже втретє після початку широкомасштабної війни, Кардинал Конрад Краєвський, Папський роздавач милостині, приїхав в Україну, щоб засвідчити близькість Папи.

Джерело: Vaticannews

У п’ятницю, 15 квітня 2022 р., кардинал Краєвський разом з Апостольським Нунцієм в Україні архиєпископом Вісвалдасом Кулбокасом відвідали селище Бородянку, що перебувало під окупацією російських військових, які вчинила численні злочини проти цивільного населення. Тут єрархи у приватний спосіб помолилися Хресну дорогу.

В коментарі для ватиканських медіа кардинал Краєвський сказав: «Саме тепер ми з нунцієм повертаємось до Києва з цих місць, важких для кожної людини у світі. Там досі лежать багато загиблих, ми бачили братську могилу, де щонайменше 80 людей поховані без імені та прізвища. І бракує сліз, не вистачає слів. Добре, що є віра, і що ми перебуваємо у Великому Тижні, Великій П’ятниці, коли можемо з’єднатися з Ісусом і піднятися з Ним на хрест, тому що після Страсної п’ятниці... я знаю, що буде неділя Воскресіння. І, можливо, Він пояснить нам все Своєю любов’ю і змінить усе навіть у нас самих: цю гіркоту і це страждання, які ми несемо кілька днів, а особливо від сьогодні».