Кардинал Краєвський відвідав благодійну кухню у Херсоні

Кардинал Краєвський відвідав благодійну кухню у Херсоні - фото 1
Кардинал Конрад Краєвський, Папський розподілювач милостині, що зараз перебуває в Україні, відвідав благодійну кухню у Херсоні. Її наприкінці квітня відкрив у місті фастівський домініканський Центр святого Мартина.

Про це повідомляє CREDO.

Цього разу Папський посланець у супроводі єпископа-помічника Харківсько-Запорізької дієцезії Яна Собіла привіз допомогу людям, що постраждали від російського теракту на Каховській ГЕС.

Кардинал Краєвський відвідав благодійну кухню у Херсоні - фото 116779

Отець Михайло Романів ОР, директор Центру святого Мартина, прокоментував візит кардинала Краєвського — вже шостий від початку повномасштабної війни в Україні.

"Ми з нашими волонтерами подвоїли зусилля, організувавши додаткову кухню, бо після трагедії на Каховській ГЕС люди, що мешкали у місцях затоплення, у Корабельному районі, також у селах, потребували гарячої їжі, тож ми вирішили збільшити її кількість. Скажімо, тільки сьогодні наша кухня видала близько тисячі обідів; ми готуємо їжу для мешканців Шуменського мікрорайону, де вона знаходиться, а також розвозимо обіди по оселях інших людей, які цього потребують. Та дуже важливою частиною нашої місії були обіди для ліквідаторів наслідків трагедії — це люди з усієї України".

«Відстань від Ватикану до вас — 3123 кілометри, — сказав кардинал Краєвський під час зустрічі з працівниками благодійної кухні. — Ми привезли ліки і продукти від Святішого Отця. Таким чином Папа хоче сказати: Ватикан далеко, але дуже близько. Папа благословляє вас і молиться за вас».