Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок

18.07.2020, 18:00
Католики
Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок - фото 1
У Львові з візитом перебуває представник Ватикану, кардинал Конрад Краєвський. Він завітав до міста на освячення храму св. Івана Павла ІІ й території будівництва Дому для самотніх жінок.

Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

Своє гостювання в місті Кардинал розпочав із відвідин Ратуші. Почесний гість зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей міста.

«Аби ми ніколи не закривали собою Бога! З молитвою і благословенням для мешканців прекрасного Львова», — написав у Книзі почесних гостей Львова Кардинал Конрад Краєвський.

Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок - фото 53685

 

Перед візитом в Ратушу Кардинал спільно із віце-прем'єром Польщі Яцеком Сасіним відвідав Катедру та Каплицю Боїмів, прогулявся по площі Ринок та оглянув фермерський ярмарок, що сьогодні запрацював біля Ратуші.

Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок - фото 53686

 

Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок - фото 53687

 

Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок - фото 53689

 

Під час свого візиту до Львова, Папський елемозинарій Кардинал Конрад Краєвський спільно із віце-прем'єром Польщі Яцеком Сасіним та міським головою Львова Андрієм Садовим також вшанували пам’ять новітніх Героїв на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної сотні.

Вони поклали квіти до Меморіалу та помолились за захисників України. Міський голова Андрій Садовий розповів почесним гостям історію будівництва Меморіалу, а відтак зазначив, що місто Львів очікує на повторний візит Кардинала спільно з Папою Римським.

Після закладання наріжного каменю для майбутнього Дому для самотніх і бездомних жінок кардинал сказав:

«Моєю країною зараз є Ватикан, хоча я є поляком. І сьогодні я представляю Папу Франциска. І ще я хочу сказати, що бідних ніколи не бракувало і ніколи не буде бракувати. Канцелярія, яку я представляю, це, власне, частина, яка займається справами милосердя. Сьогодні, коли ми вмуровували наріжний камінь. Там я говорив, що коли наш рахунок порожній, це є добре. Тому моїм завданням є, щоб рахунок Папи завжди був порожнім. І якщо там порожньо, це значить, що ми допомогли багатьом людям. І серед тих, яким ми допомагаємо, також є мешканці Львова. Ісус ніколи не дивився на національність, походження чи віросповідання, він просто допомагав. І нашим завдання є допомагати. І допомога Папи унікальна тим, що як тільки ми починаємо допомагати, то швидко знаходиться ще дуже багато людей, які підтримують цю ініціативу. І тому ми тішимося, що першу цеглинку підтримав Папа».

Кардинал з Ватикану  вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні у Львові та заклав камінь Дому для самотніх жінок - фото 53690

 

Митрополит і Архиєпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький переконаний, що візит Кардинала Конрада Краєвського — особливий жест Папи Франциска.

«Кардинал Конрад Краєвський, як Папський елемозинарій, приїде сюди до нас, щоб показати також близькість Отця Франциска з нашим народом, нашою Церквою в Україні. Це є великий жест Папи Франциска, а також велика любов Кардинала Конрада Краєвського, який довгі роки був близьким співпрацівником Папи Івана Павла ІІ», — зазначив він.

Серед головних подій візиту — освячення храму св. Івана Павла ІІ (Львів-Сокільники).