"Карітас України" розпочав збір коштів у рамках акції "Шкільний портфелик"

15 червня, 12:00
Суспільство
"Карітас України" розпочав збір коштів у рамках акції "Шкільний портфелик" - фото 1
Міжнародний благодійний фонд Карітас України розпочав щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Шкільний портфелик», мета якої закупити 2000 шкільних портфелів.

Про це повідомляють у фонді.

"Упродовж 23 років поспіль організація допомагає українським родинам у складних життєвих обставинах зібрати до школи учнів 1-4 класів", - пишуть організатори.

У 2023 році 1278 рюкзаків, повністю укомплектованих необхідним шкільним приладдям, було передано дітям із 15 регіонів України. Зокрема, допомогу отримали у прифронтових містах та тих, які найбільш активно приймають внутрішньо переміщених осіб.

"Багаторічна благодійна акція «Шкільний портфелик» мережі Карітасу України є цінною тим, що дає можливість усім бажаючим доброчинцям, меценатам, представникам бізнесу доєднатись до допомоги дітям з вразливих категорій та підвищує рівень соціальної відповідальності в українському суспільстві", – зазначає очільниця програми «Освіта, формація і захист дітей» Карітасу України Зоряна Лукавецька.

Завдяки такій акції діти з родин військовослужбовців, багатодітних та інших вразливих категорій отримають не лише канцелярське приладдя, що є для них потрібним та цінним, але і матимуть підтримку у рівному доступі до освіти, увагу до їхніх потреб та інтересів.

Акція відбувається завдяки приватним особам, бізнес-структурам, церковним спільнотам, а також міжнародним благодійникам.

Карітас України закликає всіх охочих підтримати акцію та допомогти дітям у прагненні до навчання.

Як долучитись?

Для фізичних осіб: переказати кошти з картки резидента України на сайті фонду за посиланням.

Для корпоративних партнерів, резидентів України.Зробити благодійний внесок за реквізитами:

Р/Р UA883253650000002600407913626 у Центральній філії ПАТ «КРЕДОБАНК» МФО 325365
Міжнародний Благодійний Фонд «Карітас України» ЄДРПОУ 21695710
Призначення платежу: Шкільний портфелик 2024.
Для компаній-нерезидентів України: оплата за реквізитами SWIFT (звертатись [email protected])