Катехизм УГКЦ презентували у Польщі

11.11.2011, 16:16
Катехизм УГКЦ презентували у Польщі - фото 1
У Дамбовиці, що біля Любліна, 9-11 листопада відбувалася зустріч духовенства та катехитів Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ в Польщі, під час якої представлено катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха».

Іван (Мартиняк)У Дамбовиці, що біля Любліна 9-11 листопада  листопада відбувалася зустріч духовенства та катехитів Перемисько-Варшавської архиєпархії УГКЦ в Польщі, під час якої представлено катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха». Такі зібрання у архиєпархії відбуваються двічі на рік.

Звертаючись до присутніх, архиєпископ Іван (Мартиняк), Митрополит Перемисько-Варшавський, зауважив, що у Церкві дуже часто виголошуються гасла на тему євангелізації, але існує загроза того, що вони залишаться порожнім слоганом.

Серед тем теперішньої зустрічі, як повідомляє Радіо Ватикан, крім представлення катехизму, учасники роздумували, як пристосувати катехизацію для груп, які є поза школою, і як провадити євангелізацію на парафіях.

10 листопада збори греко-католицького духовенство відвідав Люблінський архиєпикоп РКЦ Станіслав Будзік, який також поділився думками з приводу важливості катехизації, зазначаючи, що новий катехизм може стати добрим засобом для цієї праці. «Ви маєте дуже добру книжку, яка є відлунням Євангелія, джерелом якого є Ісус Христос», – сказав архиєпископ Станіслав, отримавши в подарунок примірник катехизму «Христос – наша Пасха».