Католицьке "Радіо Марія" у Мінську переїхало до синагоги

Католицьке "Радіо Марія" у Мінську переїхало до синагоги - фото 1
Студія католицького «Радіо Марія» в Білорусі переїжджає на нове місце. Редакція була змушена виїхати з орендованого приміщення, де колектив працював багато років. Переїзд був терміновий – новий власник достроково почав ремонт, що заважало роботі радіо.

Про це повідомляє Katolik.life.

Знайти нове, тимчасове приміщення допоміг випадок. Якось учасники команди помітили оголошення про оренду приміщення в одній із синагог Мінська. Вирішили подзвонити – не тільки не відмовили, але й зраділи, дізнавшись, що приміщення потрібне католицькому медіуму. Угода була скріплена печатками із зображеннями Марії та Малого Юдея.

Проте в новому тимчасовому приміщенні на колектив чекало чимало роботи. Необхідно не тільки відремонтувати приміщення під студію, а й замінити стару електропроводку, підготувати проект звукоізоляційних робіт.

«Нам зараз потрібно виконувати поточну роботу, а це дуже багато, тому що ми не можемо дозволити собі залишити ефір і слухачів, і докладати надзвичайних зусиль, щоб облаштуватися у тимчасовому місці, і найбільші зусилля, щоб підготувати нове приміщення. Ми маленькі і радіємо будь-якій підтримці та доброті», – каже команда.

На поточні роботи були спрямовані пожертви, зібрані білорусами після того, як стало відомо про виселення редакції. Проте збір триває, адже попереду чимало витрат.