Керівництво УПЦ МП каже, що не посилало своїх священиків на зустріч з ПЦУ

Керівництво УПЦ МП каже, що не посилало своїх священиків на зустріч з ПЦУ - фото 1
Представники Московської Церкви в Україні запевняють, що не відправляли своїх священників на зустріч в Софію

Про це повідомляє Главком.

5 липня представники ПЦУ та УПЦ МП провели зустріч на території Софії Київської. Однак пізніше представники Московського Патріархату вже заявили, що нікого з офіційних представників їхнього духовенства на зустрічі в Софії не було.

«Ніхто від Церкви не делегував священиків, які взяли участь у цій зустрічі, представляти точку зору духовенства та мільйонів мирян УПЦ. Цей захід був організований представниками Міністерства культури, тому за всі організаційні питання, зокрема й за склад учасників, відповідальна тільки ця організація.
Зі ЗМІ мені стало відомо, що учасники цієї зустрічі розмовляли про те, що спільного та в чому відмінність УПЦ і ПЦУ. До чого вони дійшли – мені не відомо», – заявив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополит Климент (Вечеря), якого цитує проросійський Telegram-канал «Политика Страны».

Нагадаємо, напередодні представники ПЦУ та УПЦ МП провели зустріч на території Софії Київської. Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко висловив сподівання, що ця зустріч – «це початок нового, мудрого, сильного шляху наших Церков заради вільного й мирного майбутнього України».

По завершенні заходу священнослужителі підписали Декларацію порозуміння.