Керівник ДУМУ зустрівся з послом Казахстану

Верховний муфтій Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім 12 травня зустрівся з послом Республіки Казахстан в Україні та Молдові Дархані Калетаєвим, який прийняв призначення в 2020 році

Джерело: ДУМУ

Муфтій розповів про діяльність Духовного управління мусульман України, про історію та становлення багатонаціональної мусульманської громади. Він звернув увагу на те, що біля витоків утворення ДУМУ були представники і казахського народу.

«Ми, мусульмани багатонаціонального українського державотворення, і казахська діаспора - наша невід'ємна частина. Ми високо цінуємо спадщина великих мусульманських теологів Казахстану, які працювали для поширення добра і істинних знань. Духовне управління мусульман України прагне донести і зберегти цю велику спадщину для нинішнього і майбутніх поколінь, приділяє особливу увагу збереженню і розвитку національних культур народів, які проживають в Україні і традиційно сповідують Іслам», - сказав муфтій.

Сторони обговорили перспективи співпраці особливо в сфері релігійної освіти, організації єдиної освітньої системи на основі вчення предків.

Верховний муфтій побажав Послу Казахстану в Україні успіхів в роботі, а також розвитку і зміцнення взаємин між Україною і Казахстаном. Сторони також привітали один одного зі Священним для кожного мусульманина місяцем – Рамадан.