• Головна
  • Новини
  • Керівники Об’єднання Біблійних Товариств Європи отримали нагороди від українських церков...

Керівники Об’єднання Біблійних Товариств Європи отримали нагороди від українських церков

07.06.2010, 19:27
Керівники Об’єднання Біблійних Товариств Європи отримали нагороди від українських церков - фото 1
Гості прибули в Україну на запрошення УБТ, а також Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Філарета, керівництва Всеукраїнського Союзу Об’єднань Євангельських Християн Баптистів та Держкомнацрелігій.

Філарет.jpgКИЇВ — 28 травня Українське Біблійне Товариство приймало керівників всесвітнього Об’єднання Біблійних Товариств (ОБТ) та Норвезького Біблійного Товариства. Гості прибули в Україну на запрошення УБТ, а також Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Філарета, керівництва Всеукраїнського Союзу Об’єднань Євангельських Християн Баптистів та Державного Комітету України у справах національностей та релігій.

Генеральний секретар Єврпейсько-близькосхідного регіонального Центру ОБТ Пітер Уіглесворд, генеральний секретар Норвезького БТ Стейн Мідске та консультант від ОБТ Бернт Олсен отримали в Україні особливі нагороди та знаки пошани за багатолітню працю у всесвітній спільноті ОБТ та Україні. Відповідне рішення прийняло напередодні Центральне Правління УБТ.

Як повідомили РІСУ у прес-службі Українського Біблійного Товариства, протягом 19 років свого існування ця організація плідно співпрацює з різними національними Біблійними Товариствами світу у рамках Об’єднання Біблійних Товариств. Головними партнерами і союзником УБТ у справі друку та поширення Слова Божого в нашій країні стали керівники Норвезького Біблійного Товариства та регіонального Об’єднання Біблійних Товариств у Європі. Саме їхню діяльність відзначили українські Церкви під час травневого візиту.

ОБТ.jpgПредстоятель УПЦ КП подякував європейським гостям за багатолітнє плідне служіння у країнах Європи та зокрема в пострадянських країнах східної Європи.  Патріарх Філарет нагородив трьох представників ОБТ орденами Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Як підкреслив Патріарх Філарет, велика кількість розповсюджених Біблій мала величезний вплив на відродження духовності пострадянської України за роки її незалежності.

Представники УБТ зазначають, що значний внесок у сфері відродження духовності України та спрямування суспільства у напряму християнських цінностей – все це стало можливим завдяки наполегливій багаторічній праці та великому особистому вкладу колег зі світового співтовариства ОБТ.

Окрім того іноземні гості отримали почесні грамоти та подяки від голови Державного Комітету України у справах національностей та релігій Юрія Решетнікова, який підкреслив їх особистий внесок у відродження, популяризацію й утвердження християнських цінностей в українському суспільстві та сприяння гармонізації міжцерковних відносин в нашій країні в співдружності УБТ.

Наступні знаки пошани та почесні вчені звання були вручені делегатам ОБТ під час конгресу Союзу Церков Євангельських Християн Баптистів, який відбувся в українській столиці 27-29 травня. За рішенням вченої ради Одеської Богословської Семінарії ЕХБ працівникам спільноти ОБТ було присвоєно та вручено звання «Доктора служіння» за посвячене, практичне служіння у справі розповсюдження Божого Слова у світі.