Керуючий справами УПЦ МП поїхав у Сєвєродонецьк підтримувати своїх вірних

Керуючий справами УПЦ МП поїхав у Сєвєродонецьк підтримувати своїх вірних - фото 1
Керуючий справами УПЦ МП митрополит Антоній (Паканич) у Сєвєродонецькій єпархії очолив урочистості в день престольного свята кафедрального собору Різдва Христового, боковий вівтар якого освячений на честь святителя Спиридона Триміфунтського.

Джерело: Главком

Як повідомляє Центр інформації УЦ МП, урочистості проходили у дні 10-річчя архиєрейської хіротонії митрополита Сєвєродонецького і Старобільського Никодима.

«У дні очікування Різдва особливу молитовну підтримку хочеться надати віруючим Української Православної Церкви, які проживають на території Сєвєродонецької та Старобільської єпархії. Парафії нашої Церкви знаходяться по обидва боки розмежування», - наголосили представники Московського Патріархату.

У повідомленні також йдеться про те, що «припинення війни на Донбасі має відбутися, перш за все, в серцях людей».

«Дні Різдвяного посту - найкращий час для того, щоб перемогти в своїй душі ненависть. Взаємне прощення і молитва за ближнього - шлях до миру», - сказав керуючий справами УПЦ.

До слова, нещодавно заклик очільника ПЦУ Митрополита Київського і всієї України Епіфанія молитися рідною мовою розпалив негативні емоції у представників Московського Патріархату в Україні. Зокрема намісник Свято-Троїцкого Іонинського монастиря, архиєрей Української Православної Церкви Московського Патріархату Іона (Черепанов), розродився в соцмережі агресивним дописом.