Керуючий справами УПЦ МП зустрівся з Апостольським нунцієм. Віряни обурені

Керуючий справами УПЦ МП зустрівся з Апостольським нунцієм. Віряни обурені - фото 1
Керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський і Броварський Антоній 9 лютого зустрівся з Апостольським нунцієм в Україні Архиєпископом Вісвальдасом Кульбокасом.

Про це митрополит написав у себе на Фейсбуці.

У зустрічі також взяв участь заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП протоєрей Миколай Данилевич.

"Під час розмови йшлося про сучасний стан православно-католицьких відносин, як на глобальному, так і на українському рівні. Також були обговорені інші питання, що становлять спільний інтерес", - йдеться у дописі.

Слід зауважити, що проти такої зустрічі виступило чимало вірян Моспатріархату. Про це можна судити з коментарів, які вони залишили під дописами у Фейсбуці.

Декому не сподобалося, що єрархи вітаються за руки, бо це, мовляв, не по-православному. Чимало коментаторів скористались нагодою нагадати, що католики - це єретики, які "відпали від християнства". Хтось дивувався, як взагалі могла відбутися така зустріч з "відступниками від Православ'я".

"Який жах! Що спільного у світла з темрявою? "Не сообщайтесь..." - так говорит Евангелие и святоотеческие наставления.

Можно и нужно инославного нуждающего накормить, одеть, оказать помощь больному, но ... Ужас... Наверное, началось то, что и предсказывали старцы...Господи, не вмени мне в осуждение моё рассуждение", - написала вірянка Моспатріархату.

Сам митрополит Антоній не став полемізувати із своїми читачами.