• Головна
  • Новини
  • Київську синагогу обклеїли листівками антисемітського характеру...

Київську синагогу обклеїли листівками антисемітського характеру

20.03.2013, 11:01
Київську синагогу обклеїли листівками антисемітського характеру - фото 1
У Києві синагогу Розенберга і пам`ятник Шолом-Алейхему невідомі обклеїли листівками антисемітського характеру.

20130319173327-l.jpgУ Києві синагогу Розенберга і пам`ятник Шолом-Алейхему невідомі обклеїли листівками антисемітського характеру.

На листівках зображено логотип ВО «Свобода», портрет Тараса Шевченка і вірші. Крім того, листівки подібного змісту були виявлені вранці 19 березня поруч з ресторанами Цимес і Хайфа. У листівках, зокрема, міститься цитата з твору Тараса Шевченка.

У ВО «Свобода» цю акцію назвали провокацією. Як повідомив «Коментарям» депутат-«свободівець» Руслан Кошулинський, «Свобода» не має відношення до цієї акції.

«Свобода», коли робить якісь акції, завжди декларує це і офіційно висловлює свою позицію. Інформація про таку акцію з`явилася б на офіційній веб-сторінці ВО «Свобода», - зазначив він.

Також Кошулинський заявив, що можливо ці листівки розклеїли ті ж провокатори, які й раніше звинувачували «Свободу» в тому, що вони в Ужгороді зривали якісь кокарди з угорських дітей.

Відомості за фактами розповсюдження в Києві листівок антисемітського характеру внесені до Єдиного обліку Печерського РУ ГУМВС України в місті Києві.