• Головна
  • Новини
  • Кілька тисяч п’ятидесятників беруть участь у національному молодіжному з’їзді на Житомирщині...

Кілька тисяч п’ятидесятників беруть участь у національному молодіжному з’їзді на Житомирщині

08.07.2011, 11:25
Кілька тисяч п’ятидесятників беруть участь у національному молодіжному з’їзді на Житомирщині - фото 1

Відкриття XIV національного з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України відбулось 6 липня 2011 року поблизу м. Малин, Житомирської області. Традиційно на щорічний молодіжний форум ЦХВЄУ збирається від 3 до 6 тисяч християн із усіх регіонів України. Цього року тут присутні делегати з Росії, Білорусі, Литви, Польші, Німеччини, США та інших країн.

Хор-ЦХВЄУВідкриття XIV національного з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України відбулось 6 липня 2011 року поблизу м. Малин, Житомирської області. Традиційно на щорічний молодіжний форум ЦХВЄУ збирається від 3 до 6 тисяч християн із усіх регіонів України. Цього року тут присутні делегати з Росії, Білорусі, Литви, Польші, Німеччини, США та інших країн.

Підтримуючи державні ініціативи, зокрема постанову ВРУ «Про відзначення на державному рівні 450-ї річниці Пересопницького Євангелія» від 12 травня 2010 року N 2175-VI, з’їзд відбувається під гаслом «Євангеліє – сила Божа на спасіння!», - про це РІСУ повідомили у прес-центрі ЦХВЄУ.

Panochko.JPGСеред почесних гостей церемонії урочистого відкриття були присутні духовні особи та представники державної влади місцевого та загальнонаціонального рівнів. Серед них – генеральний секретар Українського біблійного товариства та заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Олександр Бабійчук, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, заступник голови Малинської районної державної адміністрації Марценок В.В., заступник міського голови Тимошенко В.І., начальник Малинського РВ УМВС Старовойт М.В., завідувач сектору у справах релігій Житомирської ОДА Олександр Пивоварський, голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, які звернулись до присутніх з привітальним словом.

Також під час відкриття були зачитані телеграма від голови Комітету Верховної Ради України з питань кульури і духовності Володимира Яворівського, листи від першого заступника Міністра культури України Юрія Богуцького, лідера «Фронту змін», народного депутата Арсенія Яценюка, а також від ради П’ятидесятницького Європейського форуму молодіжних служителів.

Молодіжний форум триватиме до 13 липня. Його програма складається з духовної частини (богослужіння), навчальних лекцій, дискусій, тематичних секцій, круглих столів, а також мистецьких, музичних і спортивних заходів. У рамках заходу відбуватимуться  презентації соціальних, благодійних, місійних проектів та організацій, які діють у Церкві.

З’їзд відбувається в умовах наметового табору, поділеного на сектори, які представляють окремі міста та регіони України. На його території працюють польові кухні, спортивні майданчики, медичні пункти та цілодобова служба охорони.

За словами організаторів, головною метою форуму є піднесення християнських цінностей в свідомості і щоденному житті української молоді. «Цього року, зважаючи на те, що це Рік Євангелія в Україні, ми плануємо всебічно показати важливість та силу Божого Слова в усіх сферах життя людини та суспільства загалом», - говорить пастор Б.Левицький, Голова Оргкомітету.

Докладніше про відкриття п’ятидесятницького з’їзду молоді читайте в репортажі на РІСУ