Кирил Гундяєв зробив свій вибір на користь справ антихриста, - Предстоятель ПЦУ

04 квітня, 09:08
Суспільство
Кирил Гундяєв зробив свій вибір на користь справ антихриста, - Предстоятель ПЦУ - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній заявляє, що очільник Російської Православної Перкви Кирил зробив вибір на користь справ антихриста

Про це першоєрарх написав у Facebook, передає Українська правда.

"Йдеться про добро і зло як такі і про власний вибір для кожного: ти з Богом чи з дияволом? Кирил Гундяєв свій вибір на користь справ антихриста вже зробив. Закликаю тих, хто ще досі має його за свого пастиря – відкрийте очі, подивіться на отруйні плоди його вчення, віддаліться від беззаконного, не будьте далі його співучасниками!".

Митрополит Епіфаній підкреслив, що ідеологія "русского міра" є тим самим, чим є ідеологія нацизму, бо виправдовує насильство, вбивство, війну і геноцид, а тому має бути відкинута і засуджена так само, як засуджений нацизм.

"Співтворцями та провідниками цієї злочинної ідеології є очільник Московської Патріархії Кирил Гундяєв та його поплічники. Він разом з підлеглими не лише всіляко розпалював це вогнище, але і відкрито, від імені Бога та Церкви, брехливими устами благословив катів та вбивць на їхню чорну справу", - наголосив голова ПЦУ.

Предстоятель Російської Православної Церкви Кирил у неділю виступив із промовою в храмі збройних сил РФ, вихвалюючи молодих росіян, які стають до лав армії й ідуть вбивати українців.