Кирил поскаржився на засилля мігрантів, які не знають російської мови

02.12.2023, 13:20
Світові
Кирил поскаржився на засилля мігрантів, які не знають російської мови - фото 1
Патріарх Російської Православної Церкви Кирил поскаржився на приплив в РФ мігрантів, які не знають російської мови і займаються злочинною діяльністю.

Про це інформує Українська правда з посиланням "РИА Новости".

"Масовий приплив іммігрантів, які не володіють російською мовою, не мають належних уявлень про російську історію та культуру, про наші традиції та звичаї, а отже, нездатні й часто небажають інтегруватися в російське суспільство, змінює вигляд російських міст, призводить до деформації єдиного правового, культурного, мовного простору країни...

У найбільших містах виникають і активно розвиваються замкнуті етнічні анклави, які є розсадниками корупції, організованої етнічної злочинності та незаконної міграції. Цю проблему не треба замовчувати", - сказав він.

Гундяєв закликав не замовчувати проблему етнічної злочинності на тлі припливу мігрантів, які не володіють російською мовою і не мають уявлень про історію культури Росії.

Він заявив, що навіть наявність російського паспорта в іммігрантів не звільняє їх від необхідності "поважати суспільство і традиції Росії".