Кирил таки заговорив про "гоніння" в Україні

Кирил таки заговорив про "гоніння" в Україні - фото 1
18 червня у Даниловому монастирі у Москві відбулася зустріч Патріарха Московського Кирила (Гундяєва) з главами та представниками протестантських Церков – членів Християнського міжконфесійного консультативного комітету (ХМКК).

Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

«Сьогодні ми стали свідками безпрецедентних переслідувань на Україні. І дивно, що західні "правдолюбці", захисники прав людини та релігійної свободи не помічають нічого; такого роду порушення прав людини та релігійної свободи не помічаються на Заході», - сказав Кирило.

При цьому сам Кирил, як зазначає Тг-канал, виявився сліпим до переслідування протестантів у Росії, де визнано небажаними і фактично заборонено церкви “Нове покоління” та “Відродження”, євангельський телеканал IRR/TV, єпископа Альберта Раткіна визнано іноагентом, а екс-глава баптистів Юрія Сипка змушений був тікати від переслідування із Росії.

Нагадаємо, днями Державна служба з етнополітики та свободи совісті України (ДЕСС) попереджала, що Патріарх РПЦ Кирил отримав від Кремля завдання переконати світову спільноту, що в Україні буцімто порушуються міжнародні принципи у сфері релігійної свободи.