Created with Sketch.

Києво-Печерську лавру передали в державну власність

30.09.2010, 17:54

Кабінет Міністрів України передав увесь майновий комплекс Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в управління Міністерства культури і туризму. Таке рішення (№1897) Кабмін ухвалив на засіданні 29 вересня.

Кабінет Міністрів України передав увесь майновий комплекс Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника в управління Міністерства культури і туризму. Таке рішення (№1897) Кабмін ухвалив на засіданні 29 вересня.

«Прийняти пропозицію Міністерства культури і туризму і Київської міської ради щодо передачі цілісного майнового комплексу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника і будівлі Успенського собору, який розташований на території цього заповідника, в державну власність з віднесенням їх до сфери управління вказаного Міністерства», — сказано в постанові Уряду. Про це інформує «Утро.ua».

Читайте також
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01