Київ відзначить Незалежність України молебнем, парадом і концертом

13.08.2021, 16:12
Держава
Київ відзначить Незалежність України молебнем, парадом і концертом - фото 1
У Києві з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України відбудеться 67 різнопланових заходів: фестивалі, концерти, велопробіги, спортивні чемпіонати, масовий заплив, культурно-освітній марафон, виставки тощо. Релігійні організації столиці проведуть молебень за Україну та український народ. У храмах України молитимуться за державу і припинення війни.

План цих заходів опубліковано на сайті КМДА.

Передбачається, що 24 серпня, у День Незалежності, урочистості розпочнуться покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях.

На Хрещатику та Майдані Незалежності відбудеться урочистий концерт та парад військ – із прольотом авіації у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів. На Трухановому острові дадуть артилерійський салют.

Відбудеться також Марш захисників України за маршрутом: парк імені Тараса Шевченка – Бессарабська площа − вулиця Хрещатик – майдан Незалежності. У парку «Володимирська гірка» пройдуть Всеукраїнський фестиваль «Живий словник незалежності» і фестиваль «Ветеранфест». На плавучій сцені-баржі в акваторії Дніпра, навпроти парку «Наталка», пройде мультимедійний артпроєкт «Єднаймося!».

На території парку культури і відпочинку «Гідропарк» відбудеться відкритий турнір спортивного клубу «Довгожитель» із настільного тенісу серед ветеранів, а також масовий заплив на 500 метрів до Дня Незалежності. На території Національного комплексу «Експоцентр України» організують «Забіг у вишиванках».

Традиційно в усіх районах столиці відбуватимуться спортивні, культурні та інформаційно-просвітницькі заходи.