Кличко пропонує створити військове кладовище для почесних поховань захисників України

Кличко пропонує створити військове кладовище для почесних поховань захисників України - фото 1
Київрада планує звернутися до уряду з пропозицією створити у столиці військове кладовище для почесних поховань захисників України. Облаштувати його хочуть поблизу урочища Бабин Яр.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає Громадське.

«Україна переживає сьогодні велику трагедію і проходить через великі випробування: наші воїни, патріоти, герої української нації гинуть за свободу і незалежність нашої держави. І наш обов’язок — вшанувати їх подвиг та пам’ять про героїв», — зазначив мер.

За словами Кличка, міська влада готова взяти на себе всі витрати, пов’язані з облаштуванням військового кладовища.

«Але необхідна також підтримка на національному рівні в питаннях документального супроводження, можливо, навіть ухвалення окремого закону України з цього питання. Переконаний, Київ має втілити цей проект спільно з державою», — каже глава столиці.

9 червня в прес-службі полку «Азов» також повідомили, що ховати тіла загиблих захисників «Азовсталі» (не лише «азовців») планують на Меморіалі загиблим героям «Азовсталі». Його збираються звести на схилах Дніпра.

«Це буде біля найбільшого прапора України, поруч із Меморіалом загиблих у Другій світовій війні. Поховання буде проходити в міру ідентифікування тіл загиблих і тільки за згодою батьків або близьких родичів», — пояснили в полку.