Клімкін в Ізраїлі говоритиме з Патріархом Феофілом III

19.06.2018, 09:56
Клімкін в Ізраїлі говоритиме з Патріархом Феофілом III - фото 1

18-19 червня 2018 року у м. Єрусалим під співголовуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна заплановано проведення Одинадцятого засідання Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, інформує офіційний сайт МЗС.

Укр-Ізр.jpg18-19 червня 2018 року у м. Єрусалим під співголовуванням Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна заплановане проведення Одинадцятого засідання Спільної Українсько-Ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва, інформує офіційний сайт МЗС.

Ізраїльську частину Комісії очолює Міністр з питань охорони навколишнього середовища, Міністр у справах Єрусалима та єврейської спадщини Зєев Елькін.

Під час засідання Комісії заплановано провести переговори з усіх ключових питань двостороннього торговельно-економічного співробітництва, зокрема щодо перспектив взаємодії у сфері торгівлі, залучення інвестицій, туризму, сільського господарства, інновацій, енергетики, комунікацій тощо. За результатами засідання передбачене підписання Протоколу Одинадцятого засідання Комісії.

В рамках візиту Глави зовнішньополітичного відомства України також заплановані зустрічі з Прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньягу та з Патріархом Єрусалимським Феофілом ІІІ.