«Коли в Києві вибухи, а серце львів’янина здригається — тоді ми є непереможні», — Глава УГКЦ у Львові

31 травня, 17:36
Суспільство
«Коли в Києві вибухи, а серце львів’янина здригається — тоді ми є непереможні», — Глава УГКЦ у Львові - фото 1
Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав застеріг від небезпеки розшарування Українського суспільства на різні середовища.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Яка велика небезпека? — Розшарування українського суспільства на різні середовища. І є небезпека, що певна частина українського суспільства починає жити так, ніби війни не було. Ось це катастрофа», — сказав Предстоятель у Львові 31 травня 2023 року під час презентації своєї книжки «Скажи мені правду. Діалоги про сенс життя».

Блаженніший Святослав вважає одним з найнебезпечніших викликів — намагання скинути тягар війни тільки на маленьку групу воюючих або тих, які терплять: «Якщо та частина суспільства, яка сьогодні затуляє своїми грудьми Україну, відчує, що ви від них на побутовому рівні, навіть ментально, відчужуєтесь, — їм це буде дуже тяжко. Тому що ми можемо перемогти лише тоді, коли будемо разом відстоювати нашу Батьківщину».

«Кожного разу, коли в Києві вибухи, а серце львів’янина здригається — тоді ми є непереможні», — наголосив Глава УГКЦ.

«Навіть у Львові, — зазначає Блаженніший Святослав, — ви мусите розуміти, що кожен з вас має свій блокпост, який ви не маєте права здати. Можливо, для вас студентів, вашим блокпостом є ваше навчання. Якщо ви вчитеся — будьте найкращими, вашою успішністю здивуйте світ. Тоді, будьте певні, — ми будемо абсолютно непереможні».