Колишній нардеп від Партії Регіонів покарав священика УПЦ МП за участь у виборах

Настоятель Свято-Успенського храму УПЦ МП села Кубей Болградського району Одеської області, відомий спортсмен-пауерліфтер Віктор Кочмар заборонений у служінні митрополитом Одеським Агафангелом (Саввіним) за балотування у депутати місцевої територіальної громади.

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на блог московського протодиякона Андрія Кураєва.

Колишній нардеп від Партії Регіонів покарав  священика УПЦ МП  за участь у виборах - фото 60395

 

«За невиконання благословення правлячого архиєрея, свавілля, непослух і не сумісну зі священнослужінням участь в місцевих виборах в якості кандидата на посаду глави ОТГ, що є порушенням 6 і 81 правил святих апостолів і 11 правила Двократного собору, ви звільняєтесь від настоятельского служіння у Свято- Успенській церкві села Кубей Болградського району і забороняєтесь у священнослужінні», - наголошується в указі глави єпархії.

Священник Віктор Кочмар - колишній міліціонер, штангою займається з 1989 року. Неодноразово завойовував медалі на різних першостях, в тому числі чемпіонатах світу.

"Участь у виборах всупереч думці єпископа і справді може бути приводом для заборони. Але навіщо було посилатися на канони, які сам же митрополит Агафангел (Саввін) не раз порушував, будучи народним депутатом України і депутатом Одеської облради від Партії Регіонів?", - коментує подію протодиякон Андрій Кураєв.