• Головна
  • Новини
  • Конкурс релігійно-краєзнавчих матеріалів від РІСУ (оновлено)...

Конкурс релігійно-краєзнавчих матеріалів від РІСУ (оновлено)

11.05.2010, 17:50
Конкурс релігійно-краєзнавчих матеріалів від РІСУ (оновлено) - фото 1
З метою привернення уваги до сакрально-культурної спадщини нашого краю, популяризації релігійного туризму редакція Релігійно-інформаційної служби України оголошує другий конкурс релігійно-краєзнавчих матеріалів.

Андріївська церква КиєваУкраїна славна своїми пам’ятками архітектури та історії, духовною культурою, музейними збірками сакрального мистецтва та сучасними майстрами. З метою привернення уваги до сакрально-культурної спадщини нашого краю, популяризації релігійного туризму редакція Релігійно-інформаційної служби України оголошує другий конкурс релігійно-краєзнавчих матеріалів.

До конкурсу запрошуються журналісти, краєзнавці, мандрівники, мистецтвознавці та інші особи, які зацікавлені у цій тематиці та мають хист до описування побаченого.

У конкурсі беруть участь авторські краєзнавчі матеріали (статті, фоторепортажі), в яких представляються цікаві сакральні пам’ятки, релігійна історія населених пунктів і місцевостей.

Автор може надіслати кілька матеріалів.

Кам'янець-ПодільськийОсновні вимоги до надісланих на конкурс матеріалів:

— приймаються лише авторські тексти, фотоматеріали (ілюстрації до текстів можуть бути чужими, але їх автори мають дати згоду на їх використання), які ще ніде не розміщувалися, включно з друкованими та електронними ЗМІ!;

— зображення повинні мати підписи;

— подавати джерела інформації, використаної в статті;

— статті мають бути подані у науково-популярній формі.

Побажання: ваш матеріал має викликати в читача враження, що він побував в описаній вами місцевості, побачив те, про що ви написали, заохотити читача туди поїхати.

Надіслані матеріали мають бути доповнені резюме автора.

Ваші напрацювання надсилайте за електронною адресою: ukr@risu.org.ua і обов’язкову копію на адресу: risuedit@gmail.com з позначкою „на конкурс”.

Цікаві для нас матеріали ми розміщуватимемо на нашому туристичному порталі.

Спеціальне журі визначить переможців, які отримають відзнаки та подарунки від редакції РІСУ.

Конкурс триває з 9 квітня по 21 серпня 2010 року. Результати конкурсу будуть оголошені на порталі РІСУ після 25 серпня 2010 р.

Бажаємо успіху!

Ворохта