• Головна
  • Конкурс РІСУ “Україна наша сакральна” продовжено...

Конкурс РІСУ “Україна наша сакральна” продовжено

29.08.2016, 16:55
Конкурс РІСУ “Україна наша сакральна” продовжено - фото 1
Редакція Релігійно-інформаційної служби України продовжила термін конкурсу «Україна наша сакральна». Туристичний сезон ще триває, матеріали ж активно почали надходити ближче до завершення конкурсу. Тому ми визначаємо як кінцеву дату 30 листопада 2016 р.

Преображенський собор ЧерніговаРедакція Релігійно-інформаційної служби України продовжила термін конкурсу «Україна наша сакральна». Туристичний сезон ще триває, матеріали ж активно почали надходити ближче до завершення конкурсу. Тому ми визначаємо як кінцеву дату 30 листопада 2016 р.

Редакція Релігійно-інформаційної служби України продовжила термін конкурсу «Україна наша сакральна». Туристичний сезон ще триває, матеріали ж активно почали надходити ближче до завершення конкурсу. Тому ми визначаємо кінцевою датою конкурсу — 30 листопада 2016 р.

Нагадуємо, з метою привернення уваги до сакрально-культурної спадщини нашого краю, популяризації релігійного туризму та з нагоди 25-ліття Незалежності України редакція РІСУ оголошує п'ятий конкурс релігійно-краєзнавчих матеріалів.

До конкурсу запрошуються журналісти, історики, краєзнавці, мандрівники, мистецтвознавці та інші особи, які зацікавлені у цій тематиці та мають хист до описування побаченого.

У конкурсі беруть участь авторські краєзнавчі матеріали (статті, фоторепортажі), в яких представляються цікаві сакральні пам’ятки, музейні збірки, релігійна історія населених пунктів і місцевостей тощо.

Автор може надіслати кілька матеріалів.

Храм в Даниловому на ЗакарпаттіОсновні вимоги до надісланих на конкурс матеріалів:

— приймаються лише авторські тексти, фотоматеріали (ілюстрації до текстів можуть бути чужими, але їх автори мають дати згоду на їх використання), які ще ніде не розміщувалися, включно з друкованими та електронними ЗМІ!;

— зображення повинні мати підписи;

— подавати джерела інформації, використаної в статті;

— статті потрібно подавати  у популярній або науково-популярній формі.

Побажання: ваш матеріал має викликати в читача враження, що він побував в описаній вами місцевості, побачив те, про що ви написали, та захотів туди ще й поїхати.

Надіслані матеріали мають бути доповнені резюме автора.

Ваші напрацювання надсилайте за електронною адресою: [email protected] з позначкою „на конкурс”.

Цікаві для нас матеріали ми розміщуватимемо на нашому порталі «Релігійний туризм».

Спеціальне журі визначить переможців, які отримають відзнаки та подарунки від редакції РІСУ.

Конкурс триває з 4 квітня по 30 листопада 2016 року. Результати конкурсу будуть оголошені на порталі РІСУ у грудні цього року.

Бажаємо успіхів!