"Кожен має взяти на себе зобов’язання щодо участі у зміні світу, яка відбувається через Україну", - архиєпископ Борис Ґудзяк

"Кожен має взяти на себе зобов’язання щодо участі у зміні світу, яка відбувається через Україну", - архиєпископ Борис Ґудзяк - фото 1
Архиєпископ Борис Ґудзяк 1 травня взяв участь у благодійній акції на підтримку України, яку організував Український комітет з прав людини. У своєму зверненні він закликав гостей, які прийшли з метою підтримати Україну, зберігати фокус.

"Ми живемо в медіа-середовищі, у комунікаційній культурі, яка не вміє зосередити увагу надовго. Але перед нами є виклик, який триватиме місяці й роки. Неможливо зберегти уважніть, дух боротьби, якщо не йти на глибину. Кожен із нас має взяти на себе довгострокове зобов’язання щодо участі у зміні світу, яка відбувається через Україну», – сказав владика Борис.

Він заохотив гостей дізнаватися більше про ініціативи, які допомагають Україні — студентів, переселенців: «Давайте візьмемо на себе зобов’язання. Тут, де ми живемо. Ми повинні допомогти Україні виграти цю війну. І мільйони людей розраховують на нашу підтримку. В Україні ми бачимо багато ран, а також бачимо найбільшу любов».

Захід відбувся у Польсько-американському культурному центрі, що стало символом підтримки, яку Польша надає Україні. Усі виручені кошти підуть Help Heroes of Ukraine, Inc. NFP – організації, яка підтримує українських воїнів та громадян.