Кремль може спровокувати атаку на Києво-Печерську лавру чи на вірян Московського Патріархату для атаки на Київ, - Клімкін

27 січня, 13:55
Суспільство
Кремль може спровокувати  атаку на Києво-Печерську лавру чи на вірян Московського Патріархату для атаки на Київ, - Клімкін - фото 1
Для бліцкригу на Київ Кремлю потрібна масштабна провокація – наприклад, атака на Києво-Печерську лавру чи на вірян Московського Патріархату під час хресного ходу.

Про це сказав у інтерв’ю “Європейській правді” Павло Клімкін, міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках, повідомляє Релігійна правда.

На запитання, чи можливий бліцкриг Кремля на Київ, дипломат відповів, що для цього Москва має влаштувати масштабну провокацію.

“Щодо можливої точкової атаки на Київ через Білорусь, до речі, у Росії плани є. Деякі експерти вважають, що якщо вирубити Київ, то управління країною теж “посиплеться”.

Але щоб це сталося, потрібна масштабна провокація в Києві. Це може бути що завгодно – наприклад, атака на Лавру чи на російських громадян під час Хресної ходи.

І я впевнений, що ці сценарії розроблені. У Кремля зі сценаристами все добре”, – сказав Клімкін.

.