• Головна
  • Новини
  • Кримські мусульмани беруть участь у VIII Євразійській Ісламській Раді...

Кримські мусульмани беруть участь у VIII Євразійській Ісламській Раді

21.11.2012, 10:56
Кримські мусульмани беруть участь у VIII Євразійській Ісламській Раді - фото 1
У Стамбулі (Турецька Республіка) 19 листопада розпочав свою роботу VIII Євразійська Ісламська Рада, яка триватиме до 22 листопада.

0788678-p.jpgУ Стамбулі (Турецька Республіка) 19 листопада розпочав свою роботу VIII Євразійська Ісламська Рада, яка триватиме до 22 листопада.

Духовне управління мусульман Криму в Раді представляють Муфтій мусульман Криму хаджі Еміралі Аблаєв і заступник Муфтія Айдер Ісмаїлов.

У церемонії відкриття роботи ЄІР взяли участь прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, міністр у справах релігії, муфтій Туреччини Мехмет Гермезит, заступник прем'єр-міністра Бекір Боздаг.

У роботі Євразійської Ісламської Ради беруть участь представники з країн Європи та Азії.

Як повідомляє офіційний сайт ДУМК, заступник Муфтія Криму Айдер Ісмаїлов відзначив, що в ході роботи Ради розглядатимуть питання ісламофобії як злочини на грунті ненависті на міжнародному рівні, питання єдиного мусульманського календаря. Крім того, планується розглянути такі питання як: «Ісламські звичаї в Євразії і нові сприйняття», «Релігійні організації в Євразії від минулого до майбутнього», «Досвід співіснування в Євразії», «Майбутнє мусульман Євразії».

Учасники форуму проаналізують роботу у галузі релігійної служби і навчання, і на цій основі обміняються думками для вироблення основ створення сфер спільної діяльності, які проводяться в рамках ЄІР.

Перше засідання ЄІР пройшло в 1995 році в Анкарі.