У Калуші відкрили горельєф митрополиту Андрею Шептицькому
Про це на Фейсбук-сторінці повідомила голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, передають Вікна.
За її словами, ця знакова подія зібрала громадськість краю, представників влади та всіх небайдужих до історії й духовної спадщини нашого народу.
"Митрополит Андрей є символом моральної стійкості, жертовності та любові до Церкви, людей і служіння своєму народові. Він був духовним провідником у складні часи ХХ століття, мужньо обстоював права українців на гідність, освіту, культуру та розбудову громадянського суспільства. За час свого служіння Митрополит Андрей зробив усе можливе для розбудови та зміцнення УГКЦ як в Україні, так і за її межами", — йдеться в повідомленні.
Освячений горельєф стане нагадуванням сучасникам і майбутнім поколінням про потребу відданості високим духовним цінностям і невтомної праці задля України.