У Калуші відкрили горельєф митрополиту Андрею Шептицькому

У Калуші відкрили горельєф митрополиту Андрею Шептицькому - фото 1
У Калуші, поблизу храму Святого Архистратига Михаїла, 4 жовтня відбулося освячення та відкриття горельєфу Андрею Шептицькому. Чин освячення здійснив єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Микола Семенишин у співслужінні священнослужителів Калуського деканату УГКЦ.

Про це на Фейсбук-сторінці повідомила голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, передають Вікна.

За її словами, ця знакова подія зібрала громадськість краю, представників влади та всіх небайдужих до історії й духовної спадщини нашого народу.

"Митрополит Андрей є символом моральної стійкості, жертовності та любові до Церкви, людей і служіння своєму народові. Він був духовним провідником у складні часи ХХ століття, мужньо обстоював права українців на гідність, освіту, культуру та розбудову громадянського суспільства. За час свого служіння Митрополит Андрей зробив усе можливе для розбудови та зміцнення УГКЦ як в Україні, так і за її межами", — йдеться в повідомленні.

Освячений горельєф стане нагадуванням сучасникам і майбутнім поколінням про потребу відданості високим духовним цінностям і невтомної праці задля України.