• Головна
  • Новини
  • Латинський Патріархат Єрусалима стурбований військовим конфліктом між Ізраїлем і сектором Газа...

Латинський Патріархат Єрусалима стурбований військовим конфліктом між Ізраїлем і сектором Газа

16.11.2012, 08:55
Латинський Патріархат Єрусалима стурбований військовим конфліктом  між Ізраїлем і сектором Газа - фото 1
Латинський Патріархат Єрусалима Тваль 14 листопада висловив стурбованість загостренням конфлікту між сектором Газа і Ізраїлем. За його переконанням, насильством не можна вирішити кризу, тому у цьому випадку потрібна допомога міжнародної спільноти.

Тваль.JPGЛатинський Патріархат Єрусалима Тваль 14 листопада висловив стурбованість загостренням конфлікту між сектором Газа і Ізраїлем. За його переконанням, насильством не можна вирішити кризу, тому у цьому випадку потрібна допомога міжнародної спільноти.

Латинський Патріархат висловив свою солідарність з жертвами конфлікту і запевнив у молитві за них. У Патріархаті моляться за всіх, хто відповідальний за цей конфлікт, і за те, щоб ті перестали керуватися ненавистю.

Латинський Патріарх Тваль зазначив, що ситуація в секторі Газа ніколи не була спокійною і мирною. На його думку, конфлікт, який виник, відображає радше дуже погану ситуацію в секторі Газа. Щоб її покращити, потрібне комплексне вирішення проблем Близького Сходу, яке вело б до  справедливого миру для кожної зі сторін".

За словами Патріарха Твала, основна проблема полягає в тому, що сьогодні немає такої перспективи на горизонті, і ця невизначеність майбутнього турбує. Про це повідомляє білоруська служба Радіо Ватикан.