• Головна
  • Новини
  • Леонід Кравчук вказав на зловживання священнослужителями матеріальними благами...

Леонід Кравчук вказав на зловживання священнослужителями матеріальними благами

20.08.2013, 17:20
Леонід Кравчук вказав на зловживання священнослужителями матеріальними благами - фото 1
З його слів, таке поводження священнослужителів дуже негативно впливає на моральну ситуацію в країні, особливо серед молоді.

Кравчук.jpgКолишній Президент (1991-1994) Леонід Кравчук вказав на зловживання священнослужителями в Україні матеріальними благами. Про це він сказав на прес-конференції, повідомляє Інформаційне агентство "Українські Новини".

"Деякі наші священики, деякі високі церковні посадові особи закликають до життя за Христовими засадами, а самі живуть по-іншому", – сказав Кравчук.

З його слів, таке поводження священнослужителів дуже негативно впливає на моральну ситуацію в країні, особливо серед молоді.

"У мене багато запитують, чому Церква так опустилася, деякі церковники так опустилися, що хочуть жити як олігархи, але закликають інших жити за нормами Христа. Без особистого прикладу тут тяжко буде діяти", – додав колишній Президент.

Кравчук констатував, що про зловживання священиків багато говорять у суспільстві й такі ситуації не повинні бути.

При цьому політик нагадав, що цього року Україна святкувала 1025-річчя Київської Русі й завдяки послідовній позиції Українських православних Церков Київського й Московського Патріархатів та Української Греко-Католицької Церкви вдалося гідно провести цей захід на солідному міжнародному рівні.