• Головна
  • Новини
  • Львівська архиєпархія УГКЦ ініціює дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом»...

Львівська архиєпархія УГКЦ ініціює дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом»

30.03.2010, 11:40
Львівська архиєпархія УГКЦ ініціює дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом» - фото 1
Програма дитячо-молодіжного форуму розрахована на молодь як молодшого, так і старшого віку. Серед програми святкувань — гаївки, аукціон та ярмарка, на яких молодь зможе представити свій талант, вироби, зроблені власноруч.

Великдень_разом.jpgЛЬВІВ — Молодіжна комісія Львівської архиєпархії УГКЦ за сприяння Львівської міської ради, Служби у справах молоді та спорту ЛОДА, Національного музею архітектури та побуту запрошують усіх 11 квітня 2010 р. на дитячо-молодіжний форум «Святкуймо Воскресіння разом». Програму святкувань озвучили 29 березня під час прес-конференції в приміщенні Курії Львівської архиєпархії УГКЦ.

Програма дитячо-молодіжного форуму розрахована на молодь як молодшого, так і старшого віку. Серед програми святкувань — гаївки, аукціон та ярмарка, на яких молодь зможе представити свій талант, вироби, зроблені власноруч. Заплановано також проведення великих теренових ігор для дітей та молоді на території «Шевченківського Гаю» під опікою аніматорів «Школи Християнського аніматора». Центр творчості дітей та юнацтва Галичини запропонує спробувати взяти участь у різноманітних майстер-класах з ужиткового мистецтва.

Особливістю цьогорічних святкувань, як інформує прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ, є те, що до проведення акції долучилася студентська молодь Львівщини. У другій частині свята заплановано виступ вокально-інструментальних дитячих ансамблів, хору «Черемош» Національного університету імені Івана Франка, великий концерт, в якому візьмуть участь: гурт автентичного співу ДоСхідСонця, співачка Софія Федина, гурт «Зоряна», отець Руслан Грех, сестри Св. Вінкентія с. Соломія і с. Тереза, гурт «Пікардійська Терція», команда КВК «Файні дітиська», команда КВК «Єталон», Гальченко Ліля.

Головна мета свята, як розповів о. Тарас Милян, голова молодіжної комісії Львівської архиєпархії УГКЦ, — дати можливість молодим людям відчути українські традиції Великодня, побачити, що є багато речей, які нас єднають в любові до Бога та України.

Оргкомітет заходу закликає меценатів та просто людей доброї волі зробити свій внесок, долучитися до виховання морально здорової української молоді.

«Святкуймо Воскресіння разом»

11 квітня 2010 р.

Програма святкувань

 

Велика сцена

14:00 - Молебень до Христа Чоловіколюбця.

14:30 - Вступне вітальне слово організаторів.

14:45 - Виступ вокально-інструментальних дитячих ансамблів центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

16:30 - хор «Черемош» університету імені Івана Франка

17:15 - Оголошення результатів великих ігор.

17:30 - Початок великого концерту, в якому візьмуть участь: гурт автентичного співу ДоСхідСонця, співачка Софія Федина, гурт «Зоряна», отець Руслан Грех, сестри Св. Вінкентія с. Соломія і с. Тереза, гурт «Пікардійська Терція», команда КВК «Файні дітиська», команда КВК «Єталон», Гальченко Ліля.

Мала сцена

14:45 - Дитячий майданчик - найменші учасники під проводом підготовлених волонтерів центру мирянського лідерства та студентського капеланства зможуть активно побавитися ігри, поводити гаївки.

15:45 - Аукціон - молодь зможе показати свій талант, вироби, зроблені власноруч.
16:30-17:30 - Бардівська пісня.

15:00 - 17:15 - Великі ігри - великі теренові ігри для дітей та молоді на території «Шевченківського Гаю» під опікою аніматорів «Школи Християнського аніматора».