Львівська філія Концерну РРТ заявила, що не рейдувала Митрополичі сади, а "мала планові навчання на стратегічному об’єкті"

Львівська філія Концерну РРТ заявила, що не рейдувала Митрополичі сади, а "мала планові навчання на стратегічному об’єкті" - фото 1
Львівська філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення напередодні, 22 червня, мала планові навчання на стратегічному об’єкті, який належить Адміністрації держспецзв’язку України та розташований на території Митрополичих садів у Львові, проте представники УГКЦ не впустили працівників на територію, назвавши подію «військовим рейдерським захопленням».

Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу повідомила юрист Львівської філії Концерну РРТ Ірина Дуда.

«Листом від 18 червня, який Курія завізувала, їх було поінформовано про те, що ми просимо забезпечити заїзд та прохід представників Адміністрації держспецзв’язку за участі Концерну, на територію 22-25 червня, яка фактично використовується Концерном РРТ і має на цій території майно. Попередили письмово», - зазначила юрист.

За словами Дуди, вчора представники курії УГКЦ в усній розмові сказали, що слід звернутися письмово ще до Львівської ОТГ. Концерн зробив відповідне звернення і зареєстрував його через ЦНАП у ЛМР.

Як РІСУ інформувала, капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк на своїй фб-сторінці повідомив, що 22 червня 2021 р. зі сторони Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення була спроба рейдерського захоплення Митрополичих садів.

"Прикро, що до реалізації цих планів, використовують військовослужбовців і машини військової спецтехніки в час, коли країна перебуває в стані війни. Не зрозуміло, чому до цього часу Концерн не проводив жодних активних дій, але аж тепер ця територія стала такою стратегічною? Можливо комусь не до вподоби, щоб це місце стало відкритим для гостей і громади міста, адже ділянка в центральній частині", - написав священик УГКЦ.

Додамо, справа щодо цієї земельної ділянки та майна на її території тягнеться ще з 2005 року. Міська рада Львова 4 вересня 2020 прийняла ухвалу про затвердження відведення земельної ділянки в постійне користування Курії ЛА УГКЦ. У відповідь на це Концерн РРТ подав позов до господарського суду, на сьогодні справа перебуває на розгляді.

Сьогодні у Львівській облдержадміністрації відбудеться зустріч представників усіх сторін: КРРТ, міської ради Львова та УГКЦ.