У Львові вчинено спробу рейдерського захоплення Митрополичих Садів Святоюрського комплексу

У Львові вчинено спробу рейдерського захоплення Митрополичих Садів Святоюрського комплексу - фото 1
Про це повідомив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк на своїй фб-сторінці.

“Інформуємо Вас, що сьогодні 22 червня 2021 р. зі сторони Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення була спроба рейдерського захоплення Митрополичих садів.

Прикро, що до реалізації цих планів, використовують військовослужбовців і машини військової спецтехніки в час, коли країна перебуває в стані війни.
Не зрозуміло, чому до цього часу Концерн не проводив жодних активних дій, але аж тепер ця територія стала такою стратегічною? Можливо комусь не до вподоби, щоб це місце стало відкритим для гостей і громади міста, адже ділянка в центральній частині.

Земельна ділянка є під охороно ЮНЕСКО і ухвалою сесії Львівської міської ради від 4 вересня 2020 року була надана в постійне користування Церкви.
На земельній ділянці встановлене обмеження на капітальне будівництво та огородження.

Курія Львівської Архиєпархії УГКЦ отримала земельну ділянку для обслуговування нижніх Митрополичих садів та прилеглої території комплексу собору Святого Юра і влаштування парково-рекреаційної зони загального користування.

Прикро, що все це відбувається на фоні святкувань 20-ої річниці візиту Святого Івана Павла ІІ, який мешкав у Митрополичих палатах святоюрського комплексу”, - написав о. Павло Дроздяк.