Львівська єпархія УПЦ МП засудила віроломний напад Росії на Україну

14 березня, 10:28
Суспільство
Львівська єпархія УПЦ МП засудила віроломний напад Росії на Україну - фото 1
Духовенство Львівської єпархії Української Православної Церкви категорично засуджує війну, яку віроломно розпочала Російська Федерація проти нашої держави і українського народу.

Про це у себе на Фейсбуці написав митрополит Львівський і Галицький УПЦ МП Філарет (Кучеров).

"Сьогодні бомбардування відбулося і на Львівщині. Російський агресор атакував військові об’єкти неподалік Львова, внаслідок чого загинуло 35 людей, 134 людей травмовано, постраждали мирні жителі навколо.

Вночі бомбардування зазнала Святогірська Лавра, в наслідок чого постраждали біженці, в тому числі і діти, які знайшли притулок у Лаврі, пошкоджена частина храмів та корпусів монастиря. Обстрілів і руйнувань зазнали багато храмів в центральній і східній частині Україні та на Київщині", - написав єрарх 13 березня.

"Те, що відбувається сьогодні це непросто гріх, а сатанинське безумство, що приводить до знищення невинних людей. Дії Росії по відношенню до українського народу все більше набувають сьогодні ознак геноциду.

Духовенство Львівської єпархії ще раз виголошує свою позицію: ми виступаємо за єдність українського народу та цілісність української держави в її конституційних кордонах. Ми засуджуємо агресію Російської Федерації та звертаємось до керівництва РФ – терміново припинити бомбардування населених пунктів, припинити знищення українського народу, вивести війська з території України та припинити війну", - зазначив митрополит УПЦ МП.